loading...

فروشگاه خرید اینترنتی لباس تسوگه

خرید لمینت متحرک دندان دو فک ترو اسمایل اسنپ ان چیست ؟ لمینت متحرک دندان از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده است که باید خمیر قالب گیری را طبق اموزشی که در فضای مجازی قرار دارد را در اب گرم قرار داده و بعد عمل قالب گیری را انجام دهید و باید قبل استفاده از این محصول اموزش های لازم را ببینید چون کسی که دندان را میسازد خود شما هستید و باید حسابی دقت نمایید.    لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم : شما میتوانید لیمنت متحرک دندان را که هر کجای شهر ایران و روستا که هستید سفراش داده…

123 بازدید : 183 چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 زمان : 21:25 نظرات ()

خرید لمینت متحرک دندان دو فک ترو اسمایل اسنپ ان چیست ؟

لمینت متحرک دندان از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده است که باید خمیر قالب گیری را طبق اموزشی که در فضای مجازی قرار دارد را در اب گرم قرار داده و بعد عمل قالب گیری را انجام دهید و باید قبل استفاده از این محصول اموزش های لازم را ببینید چون کسی که دندان را میسازد خود شما هستید و باید حسابی دقت نمایید. 

 

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم :

شما میتوانید لیمنت متحرک دندان را که هر کجای شهر ایران و روستا که هستید سفراش داده و درب خانه خود تحویل بگیرید و دیگر نگران چیزی نباشید سفراش از شما تحویل در هر کجای ایران از ما که لین خرید پستی ار انتهای این مقاله قرار گرفته است.

 

خرید لمینت متحرک دندان دو فک 

 

 

 

لمینت متحرک برای چه کسانی اسخته شده است :

درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید.  درد ، گلو و بی حسی روی دندان وجود ندارد. اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند. هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این پلاک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد. در گذشته ، برای افرادی که از ناحیه مفصل فک مشکل داشتند ، پلاک های ضخیم و سنگین معمولاً به گونه ای طراحی می شدند که تحمل آن دشوار است. امروزه با کمک لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم می توان علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبایی را نیز به بیمار بازگرداند. هزینه درمان از تمام جراحی های بازسازی فک بیمار ارزان تر است. اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این دستگاه مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد. افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند. بنابراین ، تشخیص طعم یا درجه حرارت غذا مانعی ندارد. او حداقل در گفتار تداخل خواهد کرد. همچنین افرادی وجود دارند که به دلیل مشکلات پزشکی مانند سرطان ، شیمی درمانی یا ... کاندید درمان های پیچیده کاشت یا پل های طولانی نیستند. برای خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل  تن جومه کافی است محصول را سفارش داده و هر کجای این کشور ایران عهزیز که هستید بسته را تحویل بگیرید

 

 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

خرید لیمنت متحرک 2021 تیر تابستان 1400

 لیمنت متحرک در تهران تبریز قم شیراز اهواز کرج اصفهان مشهد

 زاهدان رشت کرمانشاه بوشهر زنجان یاسوج شهرکرد گرگان و سراسر کشور ارسال میشود

 

 

 

خرید اینترنتی لیمنت متحرک دندان : 

ضربه محکم و ناگهانی لبخند به شما کمک می کند بدون درد و اصلاح بدون درد و اصلاح در عرض چند ثانیه دندان های خود را تغییر دهید!

 

لیمنت متحرک یک پد متحرک تازه اختراع شده است که می تواند لبخند شما را در عرض چند دقیقه برعکس کند. بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های درمانی پیچیده و زیبایی مانند لمینت دندان و کامپوزیت را ندارند و از طرف دیگر ، آنها می خواهند دندان هایشان برای حضور در مراسم ، مهمانی ها یا برنامه های کاری زیبا به نظر برسد.

 

 

لیمنت متحرک چیست

 

لمینت متحرک  به طور موقت مانند یک لنز چشم رنگی استفاده می شود. این پلاک ها متناسب با شکل و فرم دندان های شما تشکیل می شوند. در SnapSmile ، همه دندان ها به طور یکپارچه متصل و استفاده می شوند. این دستگاه جنبه های درمانی زیادی ندارد و فقط برای زیبایی استفاده می شود.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان

 

 

 . درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید.

  

 اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند.

 

هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این پلاک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد.

 

در گذشته ، برای افرادی که از ناحیه مفصل فک مشکل داشتند ، پلاک های ضخیم و سنگین معمولاً به گونه ای طراحی می شدند که تحمل آن دشوار است. امروزه با کمک Snap on Smile می توان علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبایی را نیز به بیمار بازگرداند.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 

 هزینه درمان از تمام جراحی های بازسازی فک بیمار ارزان تر است.

 

اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این دستگاه مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد.

 

افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است.

 

فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند. بنابراین ، تشخیص طعم یا درجه حرارت غذا مانعی ندارد. او حداقل در گفتار تداخل خواهد کرد.

 

افرادی وجود دارند که به دلیل مشکلات پزشکی از جمله سرطان ، شیمی درمانی یا ... کاندید درمان های پیچیده کاشت یا پل های طولانی نیستند.

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile  

 

 

 

لیمنت متحرک یک گزینه برای زیبا کردن دندان ها :

افراد کمی می توانند لبخند طبیعی و زیبایی داشته باشند. تقریباً هر فرد عمومی دندان های خود را در پشت آسترهای ویژه مدرن پنهان می کند. این در حال حاضر امری عادی است. ونیرها صفحات آرایشی نازکی هستند که از مواد مختلفی ساخته شده اند و از نظر بصری شکل و رنگ را افزایش می دهند. اما آنها بسیار گران هستند ، علاوه بر این ، کل روند زمان زیادی را می گیرد و نیاز به صبر دارد. ما باید لایه مینای دندان را برداریم و چندین بار به دندانپزشک مراجعه کنیم.

 

محافظ های دهان ساخته شده از مواد ضد حساسیت ، که برای حل مشکلات جدی تر مانند اصلاح گزش طراحی شده اند ، نیز گران هستند. فقط میلیونرها می توانند از مدل سازی سه بعدی ، طراحی نامرئی و قابل جابجایی استفاده کنند. مردم عادی چه کاری باید انجام دهند؟ یک توسعه اصلی توسط متخصصان آمریکایی به نام Snap on Smile را امتحان کنید.

 

این یک طراحی ارزان قیمت است که می تواند همزمان چندین کار را انجام دهد - برای کنار آمدن با آسیب های جزئی و ایجاد اثر یک لبخند کامل. این فناوری اختراع شده است و هیچ مشابهی ندارد.

 

لمینت متحرک دندان snap on smile

 

 

لیمنت متحرک  چه ویژگی هایی دارد؟

اینها روکش های پلیمری هستند ، از نظر ظاهری مشابه دندان سالم و مرجع هستند. با قرار دادن آنها بر روی دندان ها ، فقط در عرض چند دقیقه می توانید صاحب لبخند هالیوودی شوید. این محصول توسط متخصصان شرکت Align Technology تولید و ثبت شده است. این ماده فقط در یک کارخانه با استفاده از فن آوری های نوآورانه ، تجهیزات پیشرفته و مواد منحصر به فرد تولید می شود. این تنها راه برای بدست آوردن روکش های جذاب ، راحت و بسیار موثر است.

 

 

 

بدون درد نصب می شوند این کار را می توان به سرعت و به طور مستقل در خانه انجام داد.

احساس جسم خارجی ایجاد نمی کند. با تشکر از تناسب اندام ، بقایای غذا به داخل وارد نمی شود ، به علاوه منشا ها به راحتی با فرم طبیعی دندان ها سازگار می شوند.

آنها از تأثیرات منفی خارجی نمی ترسند. می توانید با خیال راحت چای ، قهوه بنوشید ، غذاهایی با رنگ های طبیعی و مصنوعی بخورید.

پوشیدن مداوم نیاز ندارد.

آنها دارای یک چفت و بست موقت قابل اعتماد هستند ، که از نظر قدرت از مدل های دائمی گران قیمت پایین نیست.

آنها تا حد ممکن طبیعی به نظر می رسند. از نظر بصری ، آنها دندان دندان واقعی را کاملاً تقلید می کنند.

Snap on Smile همچنین به شما امکان برقراری ارتباط عادی ، بدون تأکید بر صدا و صداهای دیگر ، بیان غیر طبیعی را می دهد. به نظر دیگران می رسد که شما فقط از خدمات یک کلینیک دندانپزشکی خوب استفاده کرده اید.

 

چه زمانی این روکش های ردیف کننده به کار شما می آیند؟

متخصصان استفاده از آنها را در غیاب یک یا چند دندان توصیه می کنند. آنها کاملاً پر کننده های تیره و لکه های زرد و تیره ناشی از سیگار کشیدن و نوشیدنی ها را می پوشانند. آنها همچنین به خوبی کنار می آیند:

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

تراشه هایی در سطح دندان ها ایجاد می شوند. آنها به شما امکان می دهند تا زمانی که به دندانپزشک مراجعه نکنید با آرامش زندگی معمول خود را ادامه دهید و مقدار مورد نیاز برای درمان را پس انداز کنید.

انحناهای کوچک دیگر نیازی به احساس ناراحتی از پوشیدن بریس نخواهید داشت.

پنهان کردن شکاف بین دندان های ثنایا. برای از بین بردن حرفه ای این مشکل ، از آنها خواسته می شود ده ها هزار روبل بپردازند ، که برای همه مناسب نیست.

طراحی های قابل جابجایی از متخصصان ایالات متحده ارزان نیستند و می توانند جایگزین عالی و موقت یا دائمی روشهای گران قیمت دندانپزشکی باشند. با آنها می توانید با خیال راحت در مراسم ها شرکت کنید ، عکس بگیرید ، غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و گپ بزنید.

 

لیمنت متحرک  برای چه کسانی منع مصرف دارد؟

هنگام نصب ساختارهای مختلف ، پزشکان همیشه وضعیت کل حفره دهان و حتی ویژگی های بدن را در نظر می گیرند. برخی از افراد به برخی مواد واکنش آلرژیک نشان می دهند و حتی برخی دیگر از ساخت و سازهای غیر ضروری به مشکلات اضافی سلامتی کمک می کنند. موارد اصلی منع مصرف استفاده از روکش کننده ها:

 

 

قبل از خرید پد دندان ، توصیه می شود با دندانپزشک خود مشورت کنید. برای بررسی جزئیات کل تصویر ممکن است لازم باشد که یک عکس پانوراما بگیرید.

 

روکش های لیمنت به فرد از چه موادی ساخته شده اند؟

کارمندان شرکت از توده های پلیمری مدرن با افزایش مقاومت در برابر اثرات رنگ آمیزی ، سایش و دما استفاده می کنند. آنها دارای درجه تخلخل کمی هستند ، بنابراین میکروارگانیسم های مضر نمی توانند به عمق محصول نفوذ کنند و یک فیلم باکتریایی نیز روی سطح تشکیل نمی شود. این باعث محافظت در برابر بوهای نامطبوع می شود.

 

 خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

 

ظاهر غیر زیبایی دندان های جلو بسیاری را نگران می کند. این مشکل هم در مردان و هم در زنان وجود دارد. او علت بسیاری از عقده ها است. خبر خوب این است که نقایص بینایی دندان های قدامی به راحتی پنهان می شود. چسباندن روکش لبخند برای این کار بسیار مناسب است.

 

کلینیک های دندانپزشکی روش هایی را برای بازگرداندن دندان به روش های مختلف انجام می دهند. فناوری های سفید کننده نیز بسیار پیشرفت کرده اند. یک تاج را می توان روی دندان آسیب دیده قرار داد ، می توان آن را با ایمپلنت جایگزین کرد یا با روکش پوشاند. نتیجه به درجه آسیب و مهارت دندانپزشک شما بستگی دارد. نقش تعیین کننده مبلغی است که شما مایلید آن را در میز نقدی کلینیک بگذارید.

 

 

همه این روش ها علاوه بر اینکه بسیار گران هستند ، تقریباً همیشه بسیار دردناک هستند. معایب آن شامل این واقعیت است که مدتی بین مراحل درمان می گذرد. در این دوره ، شما مجبور هستید "در ملا عام" ظاهر شوید و دور از بهترین شرایط خود باشید. پیش از این ، شما مجبور بودید هزینه و زمان زیادی را صرف مصنوعی کنید ، درد و ناراحتی را تحمل کنید تا دهان خود را مرتب کنید. اکنون همه چیز تغییر کرده است. به معنای واقعی کلمه ، در عرض چند ثانیه از شر عقده های دندانهای جلوی زشت خلاص می شوید.

 

 افرادی که دندانهای جلوی زشتی دارند از لبخند زدن خجالت می کشند. این توسط دیگران به عنوان بلاتکلیفی یا سختی درک می شود. چنین نقصی می تواند به عنوان مانعی برای توسعه روابط با جنس مخالف ، بدست آوردن شغل پردرآمد یا ارتقا شغلی تبدیل شود.

 

 

مواد تشکیل دهنده لمینت متحرک :

موادی که از آن ساخته شده بسیار بادوام و سبک است. پس از استفاده طولانی مدت تغییر رنگ نخواهد داد. می توانید بدون نگرانی از خراب شدن پد ، چای و قهوه بنوشید. پلیمر به تغییرات دما پاسخ نمی دهد. می توانید آب سرد بنوشید ، بستنی بخورید ، وعده های غذایی گرم بخورید.

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

 

 

سازگاری این لیمنت با دندان ها :

سازگاری سریع با قرار دادن با دهان شما برای اولین بار ، ده دقیقه دیگر وجود آن را فراموش خواهید کرد. با فرم دندان های شما مطابقت دارد و ناخوشایند نیست. وزن کم و حجم بسیار کم دستگاه ، پوشیدن آن را تا حد ممکن راحت می کند.

کم هزینه. در مقایسه با هزینه دندانپزشک ، اگر تصمیم دارید لبخندی کامل بخورید ، وصله اصلا گران نیست. می توانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید. چندین دهه به شما خدمت می کند و ظاهر خود را از دست نمی دهد.

فرصت های عالی این پوشش به راحتی نقص های جدی را پنهان می کند. در زیر لب لبخند ، می توانید دندان های کج یا فقدان آنها ، مینای دندان تیره و دندان های بریده شده را "پنهان" کنید. برای از بین بردن چنین نقایصی ، زمان و تلاش زیادی لازم بود.

غیر آسیب زا برای استفاده از منقل ، نیازی به دندان قروچه نیست. دندان مصنوعی در اثر استفاده از روکش های متحرک صدمه ای نمی بیند. می توانید هر از چند گاهی یا به طور مداوم از پد استفاده کنید.

راحتی ضربه محکم و ناگهانی لبخند چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. در یک حرکت ، سازه را در جای خود نصب خواهید کرد. برای این کار نیازی به مهارت خاصی ندارید. از هیچگونه اتصالات پیچیده یا چسب استفاده نمی شود.

 

 

 

محصول در شهریور تابستان 1400 شارژ مجدد شد

 

 

 شماره تماس فروشگاه

 

قیمت 2 فک  محصول اسنپ ان اسمایل 95000 تومان


خرید پستی

قیمت تک فک  اسنپ ان اسمایل 55000 تومان


قیمت : 55,000  تومان 
خرید پستی

 

 


 

محصول دوم با عمر بالا تر لمینت ترو اسمال اضافه شده

 

 لمینت ترواسمایل

 

 

لمینت متحرک ترو اسمایل چیست  و کجا بخریم :

لمینت متحرک دندان ترو اسمایل trusmile دو فک  به عنوان پلاک روکش موقت یا دندان تولید شده است و قابلیت جدا شدن را دارد البته همه مشتخصاتی که لمینت اسنپ ان اسمال دارد راد این لیمنت هم دارد وفقط عمر ان بالا تر است.لمینت ترو اسمایل موقت دندان جنس پلاستیک صمغی با کیفیت است

 

لمینت متحرک ترو اسمایل 

 

 

 لمینت های ترو اسمایل چند سال عمر دارد :

میشود گفت همه لمینت ها چند سال عمر میکنند اما زمانی این امر محقق خواهد شد که شما نکان بهداشتی و ایمنی را رعایت نمایید اگر رعاتی نشود همان لمینت چند میلیونی هم ممکن است خراب شوند یعنی نباید با این لمینت های غذای یفت بخورید و از همه مهم تر این لمینت ها باید در مواقعی که نیاز است استفاده شود و در مواقع دیگر باید از دندان خارج شود مخصوصا در شب باید خارج نمایید..

 

 

 

 قیمت ترو اسمایل  800.000 تومان

 

قیمت ترو اسمایل  180.000 تومانخرید پستی
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
فروشگاه
مطالب
آمار سایت
  • کل مطالب : 57