loading...

تسوگه فروشگاه خرید اینترنتی لباس پاییز 1402

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن خاص ترین و شایع ترین علت واشر لرزشی، تراز نبودن دستگاه است. لوازم خانگی، به ویژه آنهایی که دارای آب و قطعات متحرک هستند، برای عملکرد صحیح به کفی هموار و

123 بازدید : 268 جمعه 19 آبان 1402 نظرات (0)

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن خاص ترین و شایع ترین علت واشر لرزشی، تراز نبودن دستگاه است. لوازم خانگی، به ویژه آنهایی که دارای آب و قطعات متحرک هستند، برای عملکرد صحیح به کفی هموار و پایه های هموار متکی هستند. اگر ماشین لباسشویی شما تراز نباشد، هنگامی که درام شروع به چرخیدن می کند، پایدار نیست. این ناپایداری با چرخش درام می تواند منجر به لرزش، کوبیدن و لرزش شود. دو راه آسان برای تشخیص تراز نبودن ماشین لباسشویی وجود دارد. با گرفتن واشر خود در بالا و هل دادن آن شروع کنید. اگر هنگام فشار دادن واشر تکان بخورد، پاها و/یا کف آن تراز نیستند.میتوانید از یک تراز برای تراز کردن لباسشویی استفاده نمایید بهتر است اگر در خانه تراز ندارید حتما یک عدد از ابزار یراقی ها تهیه نمایید چون داشتن تراز به شما کمک میکند هر وسایل دیگر مثل یخچال و غیره را تراز کنید.

 

 

آموزش رفع لرزش ماشین لباسشویی
علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن آذر 1402 

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن

 

 

 علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن :

معمولا باید با یک تعمیر کار حرفه ای مشورت نمایید و تا از نزدیک این مورد برسی نشود نمیشود با اطیمنان گفت مشکل لباسشویی چیست اگر لباس شویی صفر گرفته ای باید با گارنتی محصول تماس بگیرید پاسخگو هستید اما اگر خودتان نصب کرده اید محصولات گارنتی دار از گارنتی خارج میشوند اما اگر نصاب نصب کرده است و بعد مدتی مشکل لرزش دارید باز هم به مواردی بستگی دارد مثلا ممکن است این لررش بخاطر معیوب شدن قطعات باشد یا درست تراز نباشد و دلایل دیگری بستگی دارد.

 

 

 

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی چیست

 

  

تعادل  می تواند در لرزش ماشین لباسشویی نقش داشته باشد :

 

تعادل بار مخصوصاً برای واشرهای با بارگیری از بالا مهم است، اما حتی واشرهای بارگیری از جلو نیز برای چرخش یکنواخت به بار نسبتاً متعادل نیاز دارند. هر چند اگر لباسشویی شما مشکلی نداشت و مطمئن هستید و لرز هم بخاطر نوع ساخت دستگاه است میتوانید از لرزه گیر ماشین لباسشویی لینک سرا استفاده نمایید و مشکل خود را تا حدودی رفع نمایید و باید این را هم بدانید برخی لباسشویی ها ذاتا لرزه دارند و نمیشود کاریش کرد پس زیادی هم حساس نباشید شما می توانید این محصول را زیر میز کمد برای هر نوع لباسشویی که برای هر نوع لباسشویی نیاز دارید از جمله اسنوا سامسونگ، ال جی، پاکشوما، ، ارج، آزمایش قرار بدهید.

  

 

 

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی چیست 

 

 

 

شل بودن پیچ مهره :

یکی از دلایل  تکان دادن ماشین لباسشویی، پیچ و مهره های حمل و نقل است. پیچ و مهره های حمل و نقل نوعی پیچ پلاستیکی ناهموار هستند که برای جلوگیری از تکان خوردن درام در داخل واشر در حین حمل و نصب قرار می گیرند. این پیچ ها از درام و اجزای داخلی در زمانی که واشر استفاده نمی شود محافظت می کند. اما قرار است پس از نصب، قبل از اولین استفاده از واشر، حذف شوند. 

 

 

شل بودن پیچ مهره 

 

 

ممکن است شخصی فراموش کرده باشد که پیچ های حمل و نقل را از ماشین لباسشویی شما جدا کند. اولین مورد این است که به داخل ماشین لباسشویی خود برسید و قسمت داخلی درام را فشار دهید. اگر طبل تکان می خورد، به این دلیل است که برای چرخش متعادل است و حرکت آن آزاد است. اگر درام تکان نخورد، پیچ های حمل و نقل همچنان آن را در جای خود نگه داشته اند، که می تواند باعث تکان خوردن کل واشر به جای فقط درام داخل شود. همچنین می توانید با چرخاندن واشر خود به پشت یا کنار آن متوجه شوید تا به قسمت زیرین آن نگاه کنید. اگر پیچ و مهره های پلاستیکی با رنگ روشن و/یا درهم و برهم را در پایین می بینید، آنها را بیرون بکشید. آنها فقط برای حمل و نقل هستند و ماشین لباسشویی شما بدون آنها کمتر تکان می خورد.

 

 

علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی چیست 

  

 

مشکل فنر ها :

در عید 1401 بدون لرزش باشید هر واشر ماشین لباسشویی دارای دو تا چهار کمک فنر   میباشد  این فنر ها میزان لرزش  که به دتسگاه منتقل وارد میشود   کم میکنند . اگر تکان خوردن ماشین ها زیاد هست و هیچ جوره دست نمیشود به احتمال فراوان، کمک فنرهای شما ممکن باید جایگزین شوند.اگر کمک فنرهای شما عوض است،که طبیعتا هزینه زیادی هم دارد برای راهنمای بهتر کمک فنر یا مشاوره در خانه و تعمیر میتوانی نظرات خود را ثبت نمایید تا پاسخ گوی شما باشیم.

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 61
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 41
 • باردید دیروز : 53
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 931
 • بازدید ماه : 438
 • بازدید سال : 22,028
 • بازدید کلی : 108,011