loading...

فروشگاه تسوگه

برند های اصلی و درجه یک خرید انواع مارک جهانی لمینت کامپوزیت موقت دندان پرداخت پول درب منزل دو فک شیراز فک ترو اسمایل اسنپ ان  از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده است که باید خمیر

123 بازدید : 3965 یکشنبه 08 بهمن 1402 نظرات (0)

برند های اصلی و درجه یک خرید انواع مارک جهانی لمینت کامپوزیت موقت دندان پرداخت پول درب منزل دو فک شیراز فک ترو اسمایل اسنپ ان  از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده است که باید خمیر قالب گیری را طبق اموزشی که در فضای مجازی قرار دارد را در اب گرم قرار داده و بعد عمل قالب گیری را انجام دهید و باید قبل استفاده از این محصول اموزش های لازم را ببینید چون کسی که دندان را میسازد خود شما هستید و باید حسابی دقت نمایید. 

 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان دو فک


 

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم :

خرید کامپوزیت متحرک دندان شما میتوانید لیمنت متحرک دندان را که هر کجای شهر ایران و روستا که هستید سفراش داده و درب خانه خود تحویل بگیرید و دیگر نگران چیزی نباشید سفراش از شما تحویل در هر کجای ایران از ما که لین خرید پستی ار انتهای این مقاله قرار گرفته است کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت از یک عدد قالب و خمیر تشکیل شده که شما باید در منزل همانند فیلم های اموزشی برای خود لمینت بسازید راه دیگری هم هست آن هم میتوانید به دندان سازی های شهر خود مراجعه نمایید تا ان آن طریق برای خود کامپوزیت متحرک تهیه نمایید که طبیعا را دوم قیمت بالایی دارد اما جنس خمیر و کار بالا تر است.

  

 

خرید لمینت متحرک دندان

 

 

چند مدل مدل کامپوزیت متحرک داریم:

 در حال حاضر روکش های زیبایی که در خانه قالب گیری میشوند 3 مدل هستند به نام های اسنپ اسمایل که سری اول میباشد برند دومی که وارد بازار شد ترو اسمایل بوده که دارای خمیر بیشتر و قالب با کیفیت تری باشد اما مارک سومی که در بازار موجود است به نام سو اسمایل میباشد که تفاوت ان با باقی مدلها خمیر گوله ای شکل آن میباشد اما اگر اقدام به خرید لمینت متحرک دندان میکنید باید به یک نکته توجه نمایید ان هم این که قالب کیری تمام این مخصولات باید در خانه انجام گیرد و باید مراحل قالب گرفتن را کاملا درست انجام بدهید چون شرط استفاده از محصول قالب گیری دست و زیبا میباشد

 

 

 

  لمینت متحرک دندان

 

 

 کامپوزیت متحرک دندان چیست : 

 دارای یک عدد قالب و یک عدد خمیر است که شما باید در خانه برای خود لمینت بسازید که در هنگام ساخت لمینت و قالب گیری با دقت نمایید چون قالب گیری مرحله حساسی است و اگر دقت نکنید ان لمینتی که میخواهید را نمیتوانید بسازید.

 

 

لمینت متحرک دندان 

 

 

 

برای چه کسانی ساخته شده است :

سفارش کامپوزیت متحرک درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید.  درد ، گلو و بی حسی روی دندان وجود ندارد. اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند. هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این خرید لمینت متحرک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد. در گذشته ،اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این زیبایی موق مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد. افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند.

 

 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 خرداد 1403   کامپوزیت متحرک ژله ای متحرک در تهران تبریز قم شیراز اهواز کرج اصفهان مشهد بروجرد  زاهدان رشت کرمانشاه بوشهر زنجان یاسوج شهرکرد گرگان مازندران  سنندج یزد  سراسر کشور ارسال میشود  +قیمت روکش تهران کرج شیراز مشهد کرمان

 

 

لمینت متحرک دندان رابود 

 

 

 

خرید اینترنتی لمینت متحرک دندان : 

 به شما کمک می کند بدون درد و اصلاح بدون درد و اصلاح در عرض چند ثانیه دندان های خود را تغییر دهید!لیمنت متحرک یک پد متحرک تازه اختراع شده است که می تواند لبخند شما را در عرض چند دقیقه برعکس کند. بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های درمانی پیچیده و زیبایی مانند لمینت دندان و کامپوزیت را ندارند و از طرف دیگر ، آنها می خواهند دندان هایشان برای حضور در مراسم ، مهمانی ها یا برنامه های کاری زیبا به نظر برسد. 

 

 

 

لیمنت متحرک چیست

  

 

بهترین و ارزان ترین زیبایی دندان : 

به طور موقت مانند یک لنز چشم رنگی استفاده می شود. این پلاک ها متناسب با شکل و فرم دندان های شما تشکیل می شوند. در SnapSmile ، همه دندان ها به طور یکپارچه متصل و استفاده می شوند. این دستگاه جنبه های درمانی زیادی ندارد و فقط برای زیبایی استفاده می شود. 

 

آیا میشود بدون قالب پلاستیکی هم قال گیری کنم :

بله در موادری پیش می اید که ممکن است شخصی با قالب نمیتواند به درستی قالب گیری کند که پیشنهاد میکنیم ابتدا خمیر را در همان اب جوش قرار دهید و زمانی که نرم شد بجای این که درقالب پلاستیکی قرار بدهید با دستان تمیز ان را به صورت ورقه ای در اورده که باید به اندازه ای باشد که وقتی خمیر ورقه شده را روی دندان خود قرار میکدهید کاملا کلا دندان جلوی شما را پوشش بدهد و بد در همان حالت قالب گیری را انجام بدهید که فیلم اموزش این نوع قالب گیری در فضای مجازی موجود است.

 

 

ایا در چند ثانیه میشود لمینت ساخت :

بدون شک خیر چون در برخی سایت ها و پیج ها امده که کمتر از چند ثانیه صاحب لمینت شود که این اصلا حقیقت ندارد بلکه باید چند ساعت وقت بگذارید و قبلش هم باید فیلم های اموزشی را با دقت تماشا نمایید تا با نحوه قالب گیری اشانا شوید و روزی که قصد دارید لمینت را قالب بگیرید باید وقت کافی داشته باشید تا با دقت لمینت را بسازید و ایراد ها را دستی رفع نمایید پس چند ثانیه برای ساخت لمینت یک شوخی است و نباید جدی بگیرید.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان

 

 

 

مناسب آنهایی که فرصت دندان پزشکی ندارند :

 

در ابتدا باید بگوییم نباید از این محصولات توقع لمینت های چند میلونی را داشته باشید درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید. اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند.

 

هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این پلاک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد.در گذشته ، برای افرادی که از ناحیه مفصل فک مشکل داشتند ، پلاک های ضخیم و سنگین معمولاً به گونه ای طراحی می شدند که تحمل آن دشوار است. امروزه با کمک Snap on Smile می توان علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبایی را نیز به بیمار بازگرداند.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 چه کسانی لمینت اسنپ اسمایل مناسبشان است : 

اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این دستگاه مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد.افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است.فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند. بنابراین ، تشخیص طعم یا درجه حرارت غذا مانعی ندارد. او حداقل در گفتار تداخل خواهد کرد.افرادی وجود دارند که به دلیل مشکلات پزشکی از جمله سرطان ، شیمی درمانی یا ... کاندید درمان های پیچیده کاشت یا پل های طولانی نیستند.

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile  

 

 

 

یک گزینه برای زیبا کردن دندان ها :

افراد کمی می توانند لبخند طبیعی و زیبایی داشته باشند. تقریباً هر فرد عمومی دندان های خود را در پشت آسترهای ویژه مدرن پنهان می کند. این در حال حاضر امری عادی است. ونیرها صفحات آرایشی نازکی هستند که از مواد مختلفی ساخته شده اند و از نظر بصری شکل و رنگ را افزایش می دهند. اما آنها بسیار گران هستند ، علاوه بر این ، کل روند زمان زیادی را می گیرد و نیاز به صبر دارد. ما باید لایه مینای دندان را برداریم و چندین بار به دندانپزشک مراجعه کنیم.

 

محافظ های دهان ساخته شده از مواد ضد حساسیت ، که برای حل مشکلات جدی تر مانند اصلاح گزش طراحی شده اند ، نیز گران هستند. فقط میلیونرها می توانند از مدل سازی سه بعدی ، طراحی نامرئی و قابل جابجایی استفاده کنند. مردم عادی چه کاری باید انجام دهند؟ یک توسعه اصلی توسط متخصصان آمریکایی به نام Snap on Smile را امتحان کنید.این یک طراحی ارزان قیمت است که می تواند همزمان چندین کار را انجام دهد - برای کنار آمدن با آسیب های جزئی و ایجاد اثر یک لبخند کامل. این فناوری اختراع شده است و هیچ مشابهی ندارد.

 

چرا نباید لمینت متحرک را در موقع خواب استفاده نماییم:

 از انجایی که قابل جدا شدن است و روی دندان فرد چسبانده نشده پس میتواند حرکت کند و چون در هنگام خواب دیگر کنترل بدن دست ما نیست بهتر است از این محصول استفاده نشود البته برخی از سایت ها ادعا میکنند که میشود در موقع خواب استفاده کرد که به هیچ عنوان درست نمیباشد.

 

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile

  

 

دندان موقت چه ویژگی هایی دارد؟

اینها روکش های پلیمری هستند ، از نظر ظاهری مشابه دندان سالم و مرجع هستند. با قرار دادن آنها بر روی دندان ها ، فقط در عرض چند دقیقه می توانید صاحب لبخند هالیوودی شوید. این محصول توسط متخصصان شرکت Align Technology تولید و ثبت شده است. این ماده فقط در یک کارخانه با استفاده از فن آوری های نوآورانه ، تجهیزات پیشرفته و مواد منحصر به فرد تولید می شود. این تنها راه برای بدست آوردن روکش های جذاب ، راحت و بسیار موثر است. 

  

بدون درد نصب می شوند این کار را می توان به سرعت و به طور مستقل در خانه انجام داد.احساس جسم خارجی ایجاد نمی کند. با تشکر از تناسب اندام ، بقایای غذا به داخل وارد نمی شود ، به علاوه منشا ها به راحتی با فرم طبیعی دندان ها سازگار می شوند.آنها از تأثیرات منفی خارجی نمی ترسند. می توانید با خیال راحت چای ، قهوه بنوشید ، غذاهایی با رنگ های طبیعی و مصنوعی بخورید.

 

پوشیدن مداوم نیاز ندارد.آنها دارای یک چفت و بست موقت قابل اعتماد هستند ، که از نظر قدرت از مدل های دائمی گران قیمت پایین نیست.آنها تا حد ممکن طبیعی به نظر می رسند. از نظر بصری ، آنها دندان دندان واقعی را کاملاً تقلید می کنند.Snap on Smile همچنین به شما امکان برقراری ارتباط عادی ، بدون تأکید بر صدا و صداهای دیگر ، بیان غیر طبیعی را می دهد. به نظر دیگران می رسد که شما فقط از خدمات یک کلینیک دندانپزشکی خوب استفاده کرده اید.متخصصان استفاده از آنها را در غیاب یک یا چند دندان توصیه می کنند. آنها کاملاً پر کننده های تیره و لکه های زرد و تیره ناشی از سیگار کشیدن و نوشیدنی ها را می پوشانند.طراحی های قابل جابجایی می توانند جایگزین عالی و موقت یا دائمی روشهای گران قیمت دندانپزشکی باشند. با آنها می توانید با خیال راحت در مراسم ها شرکت کنید ، عکس بگیرید ، غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و گپ بزنید.

 

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 

ایا لمینت متحرک برای دندان های پوسیده هم جواب است :

خیر این محصول برای پر کردن دندان پوسیده یا در کل روی دندان پوسیده مناسب نیست چون وقتی این ورکش روی دندانی که پوسیده است قرار بگیرید بخاطر این که هر بار محل پوسیدگی دندان با لمینت در تماس است موجود ایجاد پوسیدگی بیشتر میشود که بهتر است یا دندان پر شود یا عصب کشی شود و باید حتما درمان شود چون این زیبایی گزینه درمانی محسوب نمیشود.

  

لیمنت متحرک  برای چه کسانی منع مصرف دارد؟

هنگام نصب ساختارهای مختلف ، پزشکان همیشه وضعیت کل حفره دهان و حتی ویژگی های بدن را در نظر می گیرند. برخی از افراد به برخی مواد واکنش آلرژیک نشان می دهند و حتی برخی دیگر از ساخت و سازهای غیر ضروری به مشکلات اضافی سلامتی کمک می کنند. موارد اصلی منع مصرف استفاده از روکش کننده ها: 

 

قبل از خرید پد دندان ، توصیه می شود با دندانپزشک خود مشورت کنید. برای بررسی جزئیات کل تصویر ممکن است لازم باشد که یک عکس پانوراما بگیرید.

 

 

 

روکش های لیمنت به فرد از چه موادی ساخته شده اند؟

کارمندان شرکت از توده های پلیمری مدرن با افزایش مقاومت در برابر اثرات رنگ آمیزی ، سایش و دما استفاده می کنند. آنها دارای درجه تخلخل کمی هستند ، بنابراین میکروارگانیسم های مضر نمی توانند به عمق محصول نفوذ کنند و یک فیلم باکتریایی نیز روی سطح تشکیل نمی شود. این باعث محافظت در برابر بوهای نامطبوع می شود.

 

 

 خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

  

    

مواد تشکیل دهنده لمینت متحرک :

موادی که از آن ساخته شده بسیار بادوام و سبک است. پس از استفاده طولانی مدت تغییر رنگ نخواهد داد. می توانید بدون نگرانی از خراب شدن پد ، چای و قهوه بنوشید. پلیمر به تغییرات دما پاسخ نمی دهد. می توانید آب سرد بنوشید ، بستنی بخورید ، وعده های غذایی گرم بخورید.

 

 

 

ایا لمینت متحرک سریع اماده میشود :

خیر چون مشاهده شده برخی ها امروز لمینت را خریداری میکنند و بعد برای فردا میخواهند از آن استفاده کنند و حتی  از قالب گیری درست اطلاع ندارند اما شما باید با قالب گیری آنشا شوید و بعد اگر قالب گیری هم درست بود در خانه مدتی با ان غذا میل بفرمایید و قلق کار به دستتان بیاد چون ممکن است بدون امادگی در مهمانی استفاده نمایید و از دهانتان خارج شود. 

 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

 

 

سازگاری این لیمنت با دندان ها :

سازگاری سریع با قرار دادن با دهان شما برای اولین بار ، ده دقیقه دیگر وجود آن را فراموش خواهید کرد. با فرم دندان های شما مطابقت دارد و ناخوشایند نیست. وزن کم و حجم بسیار کم دستگاه ، پوشیدن آن را تا حد ممکن راحت می کند.

 

کم هزینه. در مقایسه با هزینه دندانپزشک ، اگر تصمیم دارید لبخندی کامل بخورید ، وصله اصلا گران نیست. می توانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید. چندین دهه به شما خدمت می کند و ظاهر خود را از دست نمی دهد.غیر آسیب زا برای استفاده از منقل ، نیازی به دندان قروچه نیست. دندان مصنوعی در اثر استفاده از روکش های متحرک صدمه ای نمی بیند. می توانید هر از چند گاهی یا به طور مداوم از پد استفاده کنید.

  

 

 

 

 شماره تماس فروشگاه


 

 

محصول اول اسنپ اسمایل اضافه شده

 

 اسنپ ان اسمایل 

 

قیمت 2 فک  محصول اسنپ ان اسمایل 25000 تومان
 

قیمت تک فک  اسنپ ان اسمایل 25000 تومان


قیمت : 15,000  تومان 
 

 


 

محصول دوم با عمر بالا تر لمینت ترو اسمال اضافه شده

 

 لمینت ترواسمایل

 

 

 

لمینت متحرک ترو اسمایل چیست  و کجا بخریم :

لمینت متحرک دندان ترو اسمایل trusmile دو فک  به عنوان پلاک روکش موقت یا دندان تولید شده است و قابلیت جدا شدن را دارد البته همه مشتخصاتی که لمینت اسنپ ان اسمال دارد راد این لیمنت هم دارد وفقط عمر ان بالا تر است.لمینت ترو اسمایل موقت دندان جنس پلاستیک صمغی با کیفیت است.

 

 

 

 

لمینت ترو اسمایل  

 

 

چند سال عمر دارد :

میشود گفت همه لمینت ها چند سال عمر میکنند اما زمانی این امر محقق خواهد شد که شما نکان بهداشتی و ایمنی را رعایت نمایید اگر رعاتی نشود همان لمینت چند میلیونی هم ممکن است خراب شوند یعنی نباید با این لمینت های غذای یفت بخورید و از همه مهم تر این لمینت ها باید در مواقعی که نیاز است استفاده شود و در مواقع دیگر باید از دندان خارج شود مخصوصا در شب باید خارج نمایید..

 

 

 

 قیمت گذاری ترو اسمایل  900.000 تومان

 

قیمت ترو اسمایل  110.000 تومان
 

محصول سوم با عمر بالا تر لمینت سو اسمایل  اضافه شده

 

لمینت سو اسمایل 

 

 

 قیمت گذاری تا 600.000 تومان

 

قیمت ترو اسمایل  90.000 تومانخرید پستی

 


 

لمینت ترو اسمایل یا اسنپ ان اسمایل  یا سو اسمایل :

طبیعتا ترو اسمایل یا سو اسمایل گران تر است دلیلش کیفیت بالا تر هم میباشد اما یکی از دلایل گران بودنش خمیر بیشتر ان است و قالبش هم با کیفیت تر است که معمولا اسنپ اسمایل برای فک های کوچک تر و ترو اسمایل هم برای فک های بزگ تر مناسب تر خواهد بود البته پیشنهاد ما این است از هر دو خرید نمایید چون باید تست کنید کدام بهتر است البته چیزی را هم از دست نمیدهید مثلا اگز ترو اسمایل بهتر بود از خمیر اسنپ اسمایل میتوانید استفاده کنید و باید این ریسک را نمایید که دو مدل مختلف سفارش دهید و ببینید با کدام راضی تر هستید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 61
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 45
 • آی پی دیروز : 30
 • بازدید امروز : 325
 • باردید دیروز : 246
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 1,023
 • بازدید ماه : 5,481
 • بازدید سال : 36,342
 • بازدید کلی : 147,111