loading...

تسوگه فروشگاه خرید اینترنتی لباس بهار 1402

خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل خرید کامپوزیت متحرک دندان دو فک شیراز خرید لمینت متحرک دندان دو فک ترو اسمایل اسنپ ان چیست لمینت متحرک دندان از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده ا

خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل کامپوزیت چیست +قیمت روکش فروش سفارش تهران کرج شیراز مشهد کرمان

123 بازدید : 3179 شنبه 06 خرداد 1402 نظرات (0)

خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل خرید کامپوزیت متحرک دندان دو فک شیراز خرید لمینت متحرک دندان دو فک ترو اسمایل اسنپ ان چیست لمینت متحرک دندان از یک خمیر مخصوص قالب گیری و یک عدد قالب تشکیل شده است که باید خمیر قالب گیری را طبق اموزشی که در فضای مجازی قرار دارد را در اب گرم قرار داده و بعد عمل قالب گیری را انجام دهید و باید قبل استفاده از این محصول اموزش های لازم را ببینید چون کسی که دندان را میسازد خود شما هستید و باید حسابی دقت نمایید. 

 

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم :

شما میتوانید لیمنت متحرک دندان را که هر کجای شهر ایران و روستا که هستید سفراش داده و درب خانه خود تحویل بگیرید و دیگر نگران چیزی نباشید سفراش از شما تحویل در هر کجای ایران از ما که لین خرید پستی ار انتهای این مقاله قرار گرفته است کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت از یک عدد قالب و خمیر تشکیل شده که شما باید در منزل همانند فیلم های اموزشی برای خود لمینت بسازید راه دیگری هم هست آن هم میتوانید به دندان سازی های شهر خود مراجعه نمایید تا ان آن طریق برای خود کامپوزیت متحرک تهیه نمایید که طبیعا را دوم قیمت بالایی دارد اما جنس خمیر و کار بالا تر است.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان دو فک 

 

 

 کامپوزیت متحرک دندان چیست : 

کامپوزیت متحرک دندان یا همان لمینت دندان دارای یک عدد قالب و یک عدد خمیر است که شما باید در خانه برای خود لمینت بسازید که در هنگام ساخت لمینت و قالب گیری با دقت نمایید چون قالب گیری مرحله حساسی است و اگر دقت نکنید ان لمینتی که میخواهید را نمیتوانید بسازید.

 

 

لمینت متحرک دندان 

 

 

 

لمینت متحرک دندان برای چه کسانی ساخته شده است :

درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید.  درد ، گلو و بی حسی روی دندان وجود ندارد. اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند. هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این پلاک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد. در گذشته ، برای افرادی که از ناحیه مفصل فک مشکل داشتند ، پلاک های ضخیم و سنگین معمولاً به گونه ای طراحی می شدند که تحمل آن دشوار است. امروزه با کمک لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم می توان علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبایی را نیز به بیمار بازگرداند. هزینه درمان از تمام جراحی های بازسازی فک بیمار ارزان تر است. اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این دستگاه مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد. افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند. بنابراین ، تشخیص طعم یا درجه حرارت غذا مانعی ندارد. او حداقل در گفتار تداخل خواهد کرد. همچنین افرادی وجود دارند که به دلیل مشکلات پزشکی مانند سرطان ، شیمی درمانی یا ... کاندید درمان های پیچیده کاشت یا پل های طولانی نیستند. برای خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تن جومه کافی است محصول را سفارش داده و هر کجای این کشور ایران عزیز که هستید بسته را تحویل بگیرید. 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

خرید لیمنت متحرک خرداد تیر 1402   کامپوزیت متحرک ژله ای متحرک در تهران تبریز قم شیراز اهواز کرج اصفهان مشهد بروجرد  زاهدان رشت کرمانشاه بوشهر زنجان یاسوج شهرکرد گرگان مازندران  و سراسر کشور ارسال میشود

 

خرید اینترنتی لیمنت متحرک دندان : 

کامپوزیت متحرک به شما کمک می کند بدون درد و اصلاح بدون درد و اصلاح در عرض چند ثانیه دندان های خود را تغییر دهید!لیمنت متحرک یک پد متحرک تازه اختراع شده است که می تواند لبخند شما را در عرض چند دقیقه برعکس کند. بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های درمانی پیچیده و زیبایی مانند لمینت دندان و کامپوزیت را ندارند و از طرف دیگر ، آنها می خواهند دندان هایشان برای حضور در مراسم ، مهمانی ها یا برنامه های کاری زیبا به نظر برسد. 

 

 

 

لیمنت متحرک چیست

  

 

بهترین و ارزان ترین کامپوزیت متحرک برای زیبایی دندان : 

لمینت متحرک  به طور موقت مانند یک لنز چشم رنگی استفاده می شود. این پلاک ها متناسب با شکل و فرم دندان های شما تشکیل می شوند. در SnapSmile ، همه دندان ها به طور یکپارچه متصل و استفاده می شوند. این دستگاه جنبه های درمانی زیادی ندارد و فقط برای زیبایی استفاده می شود. 

 

آیا میشود بدون قالب پلاستیکی هم قال گیری کنم :

بله در موادری پیش می اید که ممکن است شخصی با قالب نمیتواند به درستی قالب گیری کند که پیشنهاد میکنیم ابتدا خمیر را در همان اب جوش قرار دهید و زمانی که نرم شد بجای این که درقالب پلاستیکی قرار بدهید با دستان تمیز ان را به صورت ورقه ای در اورده که باید به اندازه ای باشد که وقتی خمیر ورقه شده را روی دندان خود قرار میکدهید کاملا کلا دندان جلوی شما را پوشش بدهد و بد در همان حالت قالب گیری را انجام بدهید که فیلم اموزش این نوع قالب گیری در فضای مجازی موجود است.

 

 

ایا در چند ثانیه میشود لمینت ساخت :

بدون شک خیر چون در برخی سایت ها و پیج ها امده که کمتر از چند ثانیه صاحب لمینت شود که این اصلا حقیقت ندارد بلکه باید چند ساعت وقت بگذارید و قبلش هم باید فیلم های اموزشی را با دقت تماشا نمایید تا با نحوه قالب گیری اشانا شوید و روزی که قصد دارید لمینت را قالب بگیرید باید وقت کافی داشته باشید تا با دقت لمینت را بسازید و ایراد ها را دستی رفع نمایید پس چند ثانیه برای ساخت لمینت یک شوخی است و نباید جدی بگیرید.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان

 

 

 

مناسب آنهایی که فرصت دندان پزشکی ندارند :

 

در ابتدا باید بگوییم نباید از این محصولات توقع لمینت های چند میلونی را داشته باشید درمان سریع است و به ویژه در مواردی که بیمار عجله دارد استفاده می شود. تصور کنید که هفته آینده به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و دیگر فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان های خود ندارید. اگر فاصله ای بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندان ها بد رنگ شده باشند ، این دستگاه می تواند زیبایی را به راحتی به بیمار برگرداند.

 

هنگام برداشتن یک یا چند دندان ، می توان حفره های آنها را به طور مساوی با پلاک پر کرد. از این پلاک همچنین می توان به طور کامل یا جزئی به عنوان روکش موقتی برای کاشت دندان استفاده کرد.در گذشته ، برای افرادی که از ناحیه مفصل فک مشکل داشتند ، پلاک های ضخیم و سنگین معمولاً به گونه ای طراحی می شدند که تحمل آن دشوار است. امروزه با کمک Snap on Smile می توان علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبایی را نیز به بیمار بازگرداند.

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 چه کسانی لمینت اسنپ اسمایل مناسبشان است : 

اگر دندانها آشفته ، جلو و عقب هستند ، با کمک این دستگاه مرتب می شوند. به شرطی که این کشیدن دندان به سمت داخل دهان باشد.افرادی که به دلیل افزایش سن یا فرسایش شدید دندان ، قد صورت آنها کاهش یافته و قسمت تحتانی صورت آنها از جای خود خارج شده است.فقط دندانها را می پوشاند و لثه و کام را نمی پوشاند. بنابراین ، تشخیص طعم یا درجه حرارت غذا مانعی ندارد. او حداقل در گفتار تداخل خواهد کرد.افرادی وجود دارند که به دلیل مشکلات پزشکی از جمله سرطان ، شیمی درمانی یا ... کاندید درمان های پیچیده کاشت یا پل های طولانی نیستند.

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile  

 

 

 

لیمنت متحرک یک گزینه برای زیبا کردن دندان ها :

افراد کمی می توانند لبخند طبیعی و زیبایی داشته باشند. تقریباً هر فرد عمومی دندان های خود را در پشت آسترهای ویژه مدرن پنهان می کند. این در حال حاضر امری عادی است. ونیرها صفحات آرایشی نازکی هستند که از مواد مختلفی ساخته شده اند و از نظر بصری شکل و رنگ را افزایش می دهند. اما آنها بسیار گران هستند ، علاوه بر این ، کل روند زمان زیادی را می گیرد و نیاز به صبر دارد. ما باید لایه مینای دندان را برداریم و چندین بار به دندانپزشک مراجعه کنیم.

 

محافظ های دهان ساخته شده از مواد ضد حساسیت ، که برای حل مشکلات جدی تر مانند اصلاح گزش طراحی شده اند ، نیز گران هستند. فقط میلیونرها می توانند از مدل سازی سه بعدی ، طراحی نامرئی و قابل جابجایی استفاده کنند. مردم عادی چه کاری باید انجام دهند؟ یک توسعه اصلی توسط متخصصان آمریکایی به نام Snap on Smile را امتحان کنید.این یک طراحی ارزان قیمت است که می تواند همزمان چندین کار را انجام دهد - برای کنار آمدن با آسیب های جزئی و ایجاد اثر یک لبخند کامل. این فناوری اختراع شده است و هیچ مشابهی ندارد.

 

لمینت متحرک دندان snap on smile

  

 

لیمنت متحرک  چه ویژگی هایی دارد؟

اینها روکش های پلیمری هستند ، از نظر ظاهری مشابه دندان سالم و مرجع هستند. با قرار دادن آنها بر روی دندان ها ، فقط در عرض چند دقیقه می توانید صاحب لبخند هالیوودی شوید. این محصول توسط متخصصان شرکت Align Technology تولید و ثبت شده است. این ماده فقط در یک کارخانه با استفاده از فن آوری های نوآورانه ، تجهیزات پیشرفته و مواد منحصر به فرد تولید می شود. این تنها راه برای بدست آوردن روکش های جذاب ، راحت و بسیار موثر است. 

  

بدون درد نصب می شوند این کار را می توان به سرعت و به طور مستقل در خانه انجام داد.احساس جسم خارجی ایجاد نمی کند. با تشکر از تناسب اندام ، بقایای غذا به داخل وارد نمی شود ، به علاوه منشا ها به راحتی با فرم طبیعی دندان ها سازگار می شوند.آنها از تأثیرات منفی خارجی نمی ترسند. می توانید با خیال راحت چای ، قهوه بنوشید ، غذاهایی با رنگ های طبیعی و مصنوعی بخورید.

 

پوشیدن مداوم نیاز ندارد.آنها دارای یک چفت و بست موقت قابل اعتماد هستند ، که از نظر قدرت از مدل های دائمی گران قیمت پایین نیست.آنها تا حد ممکن طبیعی به نظر می رسند. از نظر بصری ، آنها دندان دندان واقعی را کاملاً تقلید می کنند.Snap on Smile همچنین به شما امکان برقراری ارتباط عادی ، بدون تأکید بر صدا و صداهای دیگر ، بیان غیر طبیعی را می دهد. به نظر دیگران می رسد که شما فقط از خدمات یک کلینیک دندانپزشکی خوب استفاده کرده اید.متخصصان استفاده از آنها را در غیاب یک یا چند دندان توصیه می کنند. آنها کاملاً پر کننده های تیره و لکه های زرد و تیره ناشی از سیگار کشیدن و نوشیدنی ها را می پوشانند.طراحی های قابل جابجایی می توانند جایگزین عالی و موقت یا دائمی روشهای گران قیمت دندانپزشکی باشند. با آنها می توانید با خیال راحت در مراسم ها شرکت کنید ، عکس بگیرید ، غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و گپ بزنید.

 

 

 

لمینت متحرک دندان snap on smile 2021 

 

 

لیمنت متحرک  برای چه کسانی منع مصرف دارد؟

هنگام نصب ساختارهای مختلف ، پزشکان همیشه وضعیت کل حفره دهان و حتی ویژگی های بدن را در نظر می گیرند. برخی از افراد به برخی مواد واکنش آلرژیک نشان می دهند و حتی برخی دیگر از ساخت و سازهای غیر ضروری به مشکلات اضافی سلامتی کمک می کنند. موارد اصلی منع مصرف استفاده از روکش کننده ها:

 

 

قبل از خرید پد دندان ، توصیه می شود با دندانپزشک خود مشورت کنید. برای بررسی جزئیات کل تصویر ممکن است لازم باشد که یک عکس پانوراما بگیرید.

 

روکش های لیمنت به فرد از چه موادی ساخته شده اند؟

کارمندان شرکت از توده های پلیمری مدرن با افزایش مقاومت در برابر اثرات رنگ آمیزی ، سایش و دما استفاده می کنند. آنها دارای درجه تخلخل کمی هستند ، بنابراین میکروارگانیسم های مضر نمی توانند به عمق محصول نفوذ کنند و یک فیلم باکتریایی نیز روی سطح تشکیل نمی شود. این باعث محافظت در برابر بوهای نامطبوع می شود.

 

 خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

 

 

ظاهر غیر زیبایی دندان های جلو بسیاری را نگران می کند. این مشکل هم در مردان و هم در زنان وجود دارد. او علت بسیاری از عقده ها است. خبر خوب این است که نقایص بینایی دندان های قدامی به راحتی پنهان می شود. چسباندن روکش لبخند برای این کار بسیار مناسب است. کلینیک های دندانپزشکی روش هایی را برای بازگرداندن دندان به روش های مختلف انجام می دهند. فناوری های سفید کننده نیز بسیار پیشرفت کرده اند. یک تاج را می توان روی دندان آسیب دیده قرار داد ، می توان آن را با ایمپلنت جایگزین کرد یا با روکش پوشاند. نتیجه به درجه آسیب و مهارت دندانپزشک شما بستگی دارد. نقش تعیین کننده مبلغی است که شما مایلید آن را در میز نقدی کلینیک بگذارید.

 

 

همه این روش ها علاوه بر اینکه بسیار گران هستند ، تقریباً همیشه بسیار دردناک هستند. معایب آن شامل این واقعیت است که مدتی بین مراحل درمان می گذرد. در این دوره ، شما مجبور هستید "در ملا عام" ظاهر شوید و دور از بهترین شرایط خود باشید. پیش از این ، شما مجبور بودید هزینه و زمان زیادی را صرف مصنوعی کنید ، درد و ناراحتی را تحمل کنید تا دهان خود را مرتب کنید. اکنون همه چیز تغییر کرده است. به معنای واقعی کلمه ، در عرض چند ثانیه از شر عقده های دندانهای جلوی زشت خلاص می شوید. افرادی که دندانهای جلوی زشتی دارند از لبخند زدن خجالت می کشند. این توسط دیگران به عنوان بلاتکلیفی یا سختی درک می شود. چنین نقصی می تواند به عنوان مانعی برای توسعه روابط با جنس مخالف ، بدست آوردن شغل پردرآمد یا ارتقا شغلی تبدیل شود.

  

مواد تشکیل دهنده لمینت متحرک :

موادی که از آن ساخته شده بسیار بادوام و سبک است. پس از استفاده طولانی مدت تغییر رنگ نخواهد داد. می توانید بدون نگرانی از خراب شدن پد ، چای و قهوه بنوشید. پلیمر به تغییرات دما پاسخ نمی دهد. می توانید آب سرد بنوشید ، بستنی بخورید ، وعده های غذایی گرم بخورید.

 

ایا لمینت متحرک سریع اماده میشود :

خیر چون مشاهده شده برخی ها امروز لمینت را خریداری میکنند و بعد برای فردا میخواهند از آن استفاده کنند و حتی  از قالب گیری درست اطلاع ندارند اما شما باید با قالب گیری آنشا شوید و بعد اگر قالب گیری هم درست بود در خانه مدتی با ان غذا میل بفرمایید و قلق کار به دستتان بیاد چون ممکن است بدون امادگی در مهمانی استفاده نمایید و از دهانتان خارج شود. 

 

 

 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان snap on smile 2021

 

 

سازگاری این لیمنت با دندان ها :

سازگاری سریع با قرار دادن با دهان شما برای اولین بار ، ده دقیقه دیگر وجود آن را فراموش خواهید کرد. با فرم دندان های شما مطابقت دارد و ناخوشایند نیست. وزن کم و حجم بسیار کم دستگاه ، پوشیدن آن را تا حد ممکن راحت می کند.

کم هزینه. در مقایسه با هزینه دندانپزشک ، اگر تصمیم دارید لبخندی کامل بخورید ، وصله اصلا گران نیست. می توانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید. چندین دهه به شما خدمت می کند و ظاهر خود را از دست نمی دهد.

فرصت های عالی این پوشش به راحتی نقص های جدی را پنهان می کند. در زیر لب لبخند ، می توانید دندان های کج یا فقدان آنها ، مینای دندان تیره و دندان های بریده شده را "پنهان" کنید. برای از بین بردن چنین نقایصی ، زمان و تلاش زیادی لازم بود.

غیر آسیب زا برای استفاده از منقل ، نیازی به دندان قروچه نیست. دندان مصنوعی در اثر استفاده از روکش های متحرک صدمه ای نمی بیند. می توانید هر از چند گاهی یا به طور مداوم از پد استفاده کنید.

راحتی ضربه محکم و ناگهانی لبخند چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. در یک حرکت ، سازه را در جای خود نصب خواهید کرد. برای این کار نیازی به مهارت خاصی ندارید. از هیچگونه اتصالات پیچیده یا چسب استفاده نمی شود.

 

 

 

محصول در آذر ماه 1401 تا شب یلدا تخفیف دارد شارژ مو لمینت به هر کجای ایران ارسال خواهد شد با تسوگه همیشه زیبا لبخند بزن 

 

 

 شماره تماس فروشگاه


 

 

محصول اول اسنپ اسمایل اضافه شده

 

 اسنپ ان اسمایل 

 

قیمت 2 فک  محصول اسنپ ان اسمایل 95000 تومان


خرید پستی

قیمت تک فک  اسنپ ان اسمایل 55000 تومان


قیمت : 55,000  تومان 
خرید پستی

 

 


 

محصول دوم با عمر بالا تر لمینت ترو اسمال اضافه شده

 

 لمینت ترواسمایل

 

 

لمینت متحرک ترو اسمایل چیست  و کجا بخریم :

لمینت متحرک دندان ترو اسمایل trusmile دو فک  به عنوان پلاک روکش موقت یا دندان تولید شده است و قابلیت جدا شدن را دارد البته همه مشتخصاتی که لمینت اسنپ ان اسمال دارد راد این لیمنت هم دارد وفقط عمر ان بالا تر است.لمینت ترو اسمایل موقت دندان جنس پلاستیک صمغی با کیفیت است

 

لمینت ترو اسمایل  

 

 

 لمینت های ترو اسمایل چند سال عمر دارد :

میشود گفت همه لمینت ها چند سال عمر میکنند اما زمانی این امر محقق خواهد شد که شما نکان بهداشتی و ایمنی را رعایت نمایید اگر رعاتی نشود همان لمینت چند میلیونی هم ممکن است خراب شوند یعنی نباید با این لمینت های غذای یفت بخورید و از همه مهم تر این لمینت ها باید در مواقعی که نیاز است استفاده شود و در مواقع دیگر باید از دندان خارج شود مخصوصا در شب باید خارج نمایید..

 

 

 

 قیمت گذاری ترو اسمایل  900.000 تومان

 

قیمت ترو اسمایل  180.000 تومانخرید پستی

 

 


محصول سوم با عمر بالا تر لمینت سو اسمایل  اضافه شده

 

لمینت سو اسمایل 

 

 

 قیمت گذاری تا 600.000 تومان

 

قیمت ترو اسمایل  180.000 تومانخرید پستی

 


 

لمینت ترو اسمایل یا اسنپ ان اسمایل  یا سو اسمایل :

طبیعتا لمینت متحرک دندان ترو اسمایل یا سو اسمایل گران تر است دلیلش کیفیت بالا تر هم میباشد اما یکی از دلایل گران بودنش خمیر بیشتر ان است و قالبش هم با کیفیت تر است که معمولا اسنپ اسمایل برای فک های کوچک تر و ترو اسمایل هم برای فک های بزگ تر مناسب تر خواهد بود البته پیشنهاد ما این است از هر دو خرید نمایید چون باید تست کنید کدام بهتر است البته چیزی را هم از دست نمیدهید مثلا اگز ترو اسمایل بهتر بود از خمیر اسنپ اسمایل میتوانید استفاده کنید و باید این ریسک را نمایید که دو مدل مختلف سفارش دهید و ببینید با کدام راضی تر هستید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 60
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 85
 • باردید دیروز : 38
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 196
 • بازدید ماه : 415
 • بازدید سال : 8,953
 • بازدید کلی : 94,936